Perşembe , 26 Mayıs 2016
Son Haberler

Türk Hava Yolları İş İlanları ve İş Başvurusu

Türk Hava Yolları İş İlanları

Türk Hava Yolları İş İlanları

Siz de Türkiye’nin en büyük havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları bünyesinde çalışmak istiyorsanız THY’nin her yıl kadrosuna kattığı yüzlerce personel arasına girebilirsiniz. Türk Hava yolları, Pilot, Kabin Görevlisi, Hostes Ofis Çalışanı gibi pozisyonlarda çalıştırılmak üzere düzenli olarak personel alımı yapmaktadır. Eğer sizde kariyerinize gökyüzünde devam etmek istiyorsanız ve bunu hedefliyorsanız size güzel haberlerimiz var. Dünya çapında hava yolu şirketleri arasında bir yeri olan ve ülkemizin en büyük hava yolu şirketlerinden birisi olan THY yani Türk Hava Yolları her sene olduğu gibi 2015 yılında da Personel Alımı yapmaktadır. Sizde bu firmada çalışabilir kariyerinize emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Türk Hava Yolları Yurt Dışı Ofislerinde çalışabilirsiniz. Bunun için belirli bir kritere sahip olmanız gerekmektedir. 2015 Pilot Alımı yapan bir kuruluş olan THY dünyanın dört bir yanına düzenlenen seferler ile büyük bir hava yolu ağı kurmuştur. Sizde bu şirketin bir parçası olabilirsiniz. Bayan Hostes Alımı ya da Erkek Kabin Memuru Alımı yaptığı zamanlar başvurunuzu yapmanızı öneriyoruz.

Türk Hava Yolları İşe Alım Süreçleri
Türk Hava Yolları, global hizmet ağında birlikte çalışacağı adayları
Kabin Ekibi,
Kokpit Ekibi,
Yurt Dışı Ofis Çalışanları ve
İdari/Teknik Birim Çalışanları (Genel İstihdam)
olmak üzere 4 ana başlık altında istihdam eder.
Eğer sizde bu hava yolu şirketinde çalışmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak Açık Pozisyonlar hakkında bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Şuan pilot alımı vardır. İlanlar sadece THY resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Bizim makalemiz bilgilendirme amaçlıdır.
Türk Hava Yolları Güncel İş İlanlarına Bakmak İçin Tıklayın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>