Evde Yapılarak Para Kazandıracak İşler

hangi-sektorlere-yatirim-yapmali-is-fikirleriKazancınızın bir kısmını veya tamamını kendi evinizden sağlayabilirsiniz. Bunu yapabilmek için evde yapılacak işler kategorisindeki birçok seçenekten kendinizi uygun olanları seçmeniz yeterlidir.
Evde yapılabilecek işleri kategorize eder isek; internet kullanarak ve/veya internet kullanmaksızın diye iki kategoriye ayırabiliriz.
İnternet Kullanarak Evde Yapılacak İşler

  • Makale yazarlığı

Makale yazarlığı Türkiye’de Dünya’ya göre çok gelişmiş bir sektör olmasa da şuan için internet kullanarak evde yapılacak işler kategorisinde en çok kâr getirebilecek olan iş denebilir. Makale yazarlığı deneyimini ve iş imkânı için herhangi bir kargo bedeli ve/veya vergilendirme olmaksızın webmaster sitelerinden(1) temin edebilirsiniz. Yazılan her yüz kelime için makale yazarlığı alt başlığında ortalama ücret Türkiye sınırları içerisinde 1.50,00TL dir.
Anket doldurma
Anket doldurma işçilikleri ücretlendirmesi tüm Türkiye ve/veya Dünya genelinde nerede ise aynıdır. Bu durumun sebebi tüm Dünya’da anket sitelerinin nerede ise aynı olmasından kaynaklanır ki anket doldurma işlemlerinde dolandırıcılık hat safhada olduğu için bu işe başlanmadan önce iyi bir direktör tarafından bilgilendirmeniz sizin menfaatinizedir.
Satış ortaklığı
Satış ortaklığı internet kullanarak evde yapılacak işler arasında önemli bir yere bir kazanç türüdür. Başlangıçta webmaster sitelerinden temsilciliğini aldığınız satış malını internet üzerinden website, blog, vb yayın organlarını kullanarak ve/veya direkt olarak müşteri kitlesi ile birebir irtibat ile satışını sağladığınız malların kazancından belirli bir yüzde almaktır.
PTS, PTSu, PTC, PTR, PTP(2)
Uploading(3)

İnternet Kullanmaksızın Evde Yapılacak İşler

  • Nikâh şekeri yapımı
  • Mandal yapımı
  • Halı yapımı

İnternet kullanmaksızın evde yapılacak işler sadece bu 3 alt başlık ile sınırlı değil elbette bu doğrultuda para kazanmak isteyenler; evde takı tasarımı, evde marka müşteri temsilciliği gibi birçok alanda hizmet verebilirler.
Webmaster siteleri: r10.net, webmastersitesi.com, forum.iyinet.com, wmaraci.com, vb.(1)
PTS, PTSu, PTC, PTR, PTP: P(Paid) T(To) S(SingUp) C(Click) R(Read) Su(Surf) P(Promete)(2)
Uploading: Yüklemek.(3)

Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

2 yorum yapıldı

commenter
yasemin atum | Şubat 26th, 2013 - 13:40

Merhaba,
İngilizce öğretmeniyim fakat şu an makale yazarlığı yapmak istiyorum.Yazı yazma konusunda kendime güveniyor ve yazmayı seviyorum.Teşekkür ederim.

commenter
Hatice Çelik | Mayıs 25th, 2013 - 00:37

merhaba e hanımıyım yazı yazmayı seviyorum 2007 kitabım çıktı sağlık, insan psikolojisi,flim eleştirmenliği, çok araştırmacı bir insanım makale yazabilirim.

YORUM BIRAKIN

ADINIZ:
E-POSTA ADRESI:
YORUMUNUZ: